,

Gold Ag dhe Mentor Kurtishi pozojnë me Zaiminën, shikoni si e përshkruan reperi (Foto)

Gold Ag ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me Zaimina Vasjarin dhe Mentor Kurtishin.

“Duke vuajtur”, kështu e ka përshkruar Arian Agushi fotografinë e postuar.

Kështu “vuhet†kur në mes është Zaimina.
Imazhi që ka në prapavijë flamurin kombëtar, besohet të jetë bërë pas një koncerti të përbashkët të këngëtarëve.

Zaimina është në vendet e para të listës së bukurosheve të estradës.
Ndryshe, Goldi ditë më parë e ka lansuar bashkëpunimin me Kaltrina Selimin, “Pa ty”, që është shikuar mbi 641 mijë herë për tri ditë. /Telegrafi/

Facebook Comments