,

Mentor Kurtishi dhe Valtoni lansojnë videoklip

Producenti dhe këngëtari, Valton Krasniqi, ka publikuar këngën e re me videoklip, në bashkëpunim me Mentor Kurtishin.

Kënga është punuar nga ValtonMusic, ndërsa videoproduksionit VSM (VisSoundMedia) i është besuar puna për videoklipin.

“Ta ha Zemrën” e sheh të rikthyer Mentor Kurtishin pas një mungese të gjatë në skenën e muzikës tonë. /Telegrafi/

Facebook Comments