,

Mentor Kurtishi duke kënduar këngë patriotike në Serbi (Video)

Mentor Kurtishi është xhiruar teksa i këndon Sali Berishës dhe Adem Jasharit.

Këngëtari me disa miq të tij e kanë bërë këtë video pikërisht në Çaçak të Serbisë.

Në videon e publikuar nga ShowBizzz.AL, vargjet e këngës janë këto: “Oj Serbi o murin ta prisha, se mu m’thojnë o Sali Berisha, o moj Serbi, murin ta kalli se mu m’thojnë o Adem Jashari”.

Facebook Comments