,

N’Kosovë Show mbyll sezonin, i ftuar Mentor Kurtishi

Emisioni i përjavshëm n’Kosovë Show sonte ka transmetuar emisionin e fundit të këtij sezoni televiziv.
I ftuar ishte këngëtari Mentor Kurtishi.

Ai solli atmosferë dhe tregoi shumë gjëra nga jeta private dhe muzika.

Ky ishte edhe një emision falënderimi për të gjithë ata që kontribuuan përgjatë shumë javëve përfshirë Gazetën Express.

Facebook Comments